top of page
308849398_10217182377230912_1294066292233109509_n.jpg

Vítám vás na svých stránkách, 

jmenuji se Alena Erlová a od malička jsem chtěla být prodavačkou, která bude nabízet a prodávat.  Proto mojí jedinou volbou bylo studium v oboru Obchodnice. 

Po mateřské se ale můj pohled na tuto velice málo oceňovanou práci změnil. Práce o víkendech a na směny se moc skloubit s rodinným životem nedá.  Mým hlavním snem, za kterým jsem si šla,  bylo pracovat z domova a čas své práce si přizpůsobovat sama.

Vyzkoušela jsem pár firem, ale žádná nebyla to pravé. V roce 2017 přišla do ČR nová značka se jménem Farmasi. Po předešlých neúspěších jsem nejprve váhala, jestli kosmetická firma bude pro mě to pravé. Avšak řekla jsem si, co vlastně riskuji. Vyzkouším pár produktů a uvidím,  jak to půjde dál.

Ihned po mé první objednávce jsem byla naprosto nadšená. Produkty ve vysoké kvalitě a hlavně za dostupné ceny mě natolik uchvátily, že jsem je ihned začala nabízet v rodině a nejbližším kamarádkám. Ty byly tak unešené, že jakmile jsem jim řekla o slevě, kterou můžou mít, téměř ihned chtěly registraci.

Poté jsem začala tvořit inzeráty a přidávala je do různých inzertních skupin na sociálních sítích. Přivádím do týmu nové zákazníky, které vedu k vysněným výdělkům z domova.

Díky Farmasi jsem se také podívala na spoustu krásných míst, navštívila továrnu v Istanbulu a poznala úžasné lidi. 

Pokud vás zaujal můj příběh, máte rádi kosmetiku či hledáte výdělek  z domova, napište mi. Mile ráda vás ve svém týmu přivítám a budu pomáhat se vším, co bude potřeba.

 

bottom of page