top of page

dámské parfémy

hera.png

S parfémem Hera se budete cítit jako bohyně.

Tato orientálně-květinová dámská vůně připomíná parfém  Yves Saint Laurent Libre.

Scandal.png

S tímto dámským parfémem Scandal budete skandálně okouzlující. Tato nádherná vůně vám bude připomínat parfém Lady Gaga.

Omnia.png

Dámský parfém Omnia vás okouzlí svůdnými květinovými akordy kosatce, karafiátu a fialky. Po chvíli ucítíte santalové dřevo, jantarové pižmo a bílé pižmo. Vůně velice připomíná parfém Burberry Body.

Chase Me.png

Cypřišově květinová vůně dámského parfému Chase me okouzlí převážně ženy, které miluji vůni vanilky. Vrchní tóny tohoto parfému jsou mandarinka, jasmín a malina s citrusovými tóny. V srdci vůně ucítíte růži s pomerančovým květem.

Cheer.png

Cheer je květinově-dřevitá vůně s pižmovým základem. Vrchními tóny parfému jsou mandarinka, grapefruit a bergamot. V srdci vůně ucítíte jasmín. Parfém vám bude připomínat parfém Joy od Dior. 

Madame.png

Parfém Madame je květinově-orientální vůně jejímž základem je pižmo. Na začátku ucítíte vůni mandarinky, citrónu a pomerančového květu. Poté ucítíte jemnou vůni jasmínu.

Glamorous.png

Dámský parfém Glamorous je určená pro elegantní, nespoutanou a smyslnou ženu. Základem vůně je pižmo, vanilka a santalové dřevo. V srdci vůně je konvalinka, bílé květy a růže. Tento parfém svoji okouzlující vůní připomíná parfém Hugo Boss Deep Red.

Pánské parfémy

shooters man.png

Parfém Shooters Man je jako stvořený pro úspěšného a ctižádostivého muže. Tato dřevitě-kořeněná vůně je jednou z nejoblíbenějších vůní, která připomíná vůni parfému 1 Million Paco Rabanne.

No.png

Parfém NO.70 je dřevitě-aromatická vůně jejímž základem je fazole tonka, jantar a pižmo. Při prvním přičichnutí ucítíte citrón, grapefruit a zelené jablko. Za velice krátkou dobu na trhu si tento parfém u mužů získal velkou oblíbenost.

Imperium.png

Vrchními tóny této dřevitě-cypřišové pánské vůně Imperium je sladké jablko a bergamot. Parfém připomíná vůni Creed Aventus.

Monsieur.png

Tato dřevitě-orientální vůně Monsieur je magnetem pro dámy. Vůně vetiveru si vás okamžitě podmaní a má osvěžující účinky. Tento parfém připomíná vůni Gucci Guilty Pour Homme.

Gaucho.png

Výrazná mužská vůně parfému Gaucho zdůrazňuje emocionální stránku mužského charakteru. Vůně santalového a cedrového dřeva je obohacena o okouzlující vůni švestek, která připomíná vůni parfému Hugo Boss.

Charm.png

Charm je charismatická a smyslná vůně. Tuto důstojnou vůni jiskří vodnaté a dřevité tóny. 

Bob.png

Z parfému Bob dýchá přitažlivost, čistota a jedinečnost. Hned na začátku vás osloví vůně ostružin a citrónu. Tento parfém je připomíná vůni Giorgio Armani Acqua di Gio.

1107294_400.png

Brave Deep je dřevitá citrusově-ovocná vůně. Základem vůně je jantarové dřevo, pačuli, pižmo a karamel. Na začátku cítíte vůni citrónu, jablka, ananasu, hrušky a mandarinky.

bottom of page